Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
07.03.2023 Надання перевізникам – учасникам АсМАП України послуги з видачі гарантій Т1    30.11.2022 Шановні перевізники, з урахування можливих відключень електроенергії Заявки на отримання книжок МДП будуть прийматися до 14-00 години    07.04.2022 Наразі видача книжок МДП відбувається за попереднім телефонним запитом    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Неділя, 22 грудня 2024 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
20.12.2024 До уваги перевізників міжнародних автобусних перевезень!...    
20.12.2024 Щодо оприлюднення Протоколів засідання Конкурсної комісії з розподілу дозволів ЄКМТ!...    
20.12.2024 Щодо надання необхідних документів для порожніх транспортних засобів при здійсненні перевезе...    
19.12.2024 Щодо призупинення видачі книжок МДП представництвом відділу МДП в м. Львів з 25.12 по 03.01.2...    
16.12.2024 Щодо пріоритету МДП і Т1 в електронній черзі – постанова Кабінету Міністрів України...    
11.12.2024 Щодо затвердження Протоколу № 71 засідання Конкурсної комісії для проведення конкурсу з розп...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Європейська Комісія прийняла правові заходи проти застосування французького і німецького законодавства щодо мінімального розміру оплати праці в автотранспортному секторі (Прес – реліз)
 

Шановні учасники Асоціації!

Доводимо до вашого відома, що Європейська Комісія розпочала процедуру порушення проти Франції та продовжує аналогічну процедуру до Німеччини, у зв’язку з застосуванням французького закону (Loi Macron) і німецького закону (MiLoG) щодо мінімального розміру оплати праці у автотранспортному секторі, про що повідомила на своєму сайті http://europa.eu/rapid/press-release_IP-16-2101_en.htm

Неофіційний переклад прес - релізу Єврокомісії російською додається.

Європейська Комісія 16 червня 2016 року почала справу про порушення проти Франції у зв'язку із застосуванням положень про мінімальну заробітну плату в секторі міжнародних автоперевезень. Додатково знадобився ще один формальний крок – звернення до Німеччині.

Єврокомісія вважає, що положення про мінімальну заробітну плату, які використовуються обома країнами на їх території до міжнародних автоперевезень, порушують правила ЄС про єдиний ринок.

Після обміну інформацією з французькою владою і ретельної оцінки французького закону (Loi Macron), який набув чинності 1 липня 2016 р Комісія прийняла рішення направити лист офіційного повідомлення до Франції. Це перший крок в процедурі порушення законодавства ЄС.

Крім того, Комісія прийняла рішення направити додатковий лист офіційного повідомлення про порушення до влади Німеччини у продовження з розпочатою процедурою в травні 2015 року. Незважаючи на те, подальші переговори з метою досягти взаємоприйнятного рішення жодної відповіді від влади Німеччини не дали, ані наступні обговорення не розсіяли основні побоювання Комісії.

В обох випадках, Комісія вважає, що застосування мінімальної заробітної плати в деяких міжнародних транспортних операціях мають лише незначне відношення до території приймаючої держави-члена і це не може бути виправдано, оскільки створює непропорційні адміністративні бар'єри, які заважають нормальному функціонуванню внутрішнього ринку ЄС. Комісія вважає за необхідне вжити додаткових заходів щодо забезпечення соціального захисту працівників і забезпечити неспотворену конкуренцію, дозволяючи при цьому вільне переміщення товарів і послуг.

Французька та німецька влади тепер мають два місяці, щоб надати відповідь Єврокомісії.

Департамент транспортної політики

Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
https://lex-truck.com.ua
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis