Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
07.03.2023 Надання перевізникам – учасникам АсМАП України послуги з видачі гарантій Т1    30.11.2022 Шановні перевізники, з урахування можливих відключень електроенергії Заявки на отримання книжок МДП будуть прийматися до 14-00 години    07.04.2022 Наразі видача книжок МДП відбувається за попереднім телефонним запитом    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Неділя, 22 грудня 2024 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
20.12.2024 До уваги перевізників міжнародних автобусних перевезень!...    
20.12.2024 Щодо оприлюднення Протоколів засідання Конкурсної комісії з розподілу дозволів ЄКМТ!...    
20.12.2024 Щодо надання необхідних документів для порожніх транспортних засобів при здійсненні перевезе...    
19.12.2024 Щодо призупинення видачі книжок МДП представництвом відділу МДП в м. Львів з 25.12 по 03.01.2...    
16.12.2024 Щодо пріоритету МДП і Т1 в електронній черзі – постанова Кабінету Міністрів України...    
11.12.2024 Щодо затвердження Протоколу № 71 засідання Конкурсної комісії для проведення конкурсу з розп...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
6-ий Європейський форум автобусного транспорту
 p>16 жовтня 2009 року в м. Кортрайк (Бельгія) відбувся 6-ий Європейський форум автобусного транспорту. В роботі форуму приймала участь делегація АсМАП України у складі: Дума І.М. - керівник делегації, заслужений працівник транспорту України, голова наглядової ради ВАТ ”Львівське АТП-14631”; Дробот Ю.С. – головний спеціаліст Секретаріату АсМАП України, представники учасників Асоціації: Дудич Я.М.- голова правління ВАТ” Львівське АТП-14631”, Киященко О.О. – перший заступник генерального директора ТОВ „Редрейтранс”, Зайкіна Л.В – співзасновник ТОВ „Юніверс”.

Форум проводився Міжнародним союзом автотранспорту (IRU) під девізом “Зростання Європейського автобусного туризму шляхом бізнес-приязних правил”.

Програма форуму складалася з двох частин : в’їзд в міста Європи і зони малої емісії (зони допустимих малих викидів відпрацьованих газів) та правила ЄС по правах пасажирів та ініціатива транспортників по підвищенню якості послуг.

Форум відкрив пан Мартін Мармі, генеральний секретар IRU, який зробив ґрунтовний вступ по питаннях, які запропоновані до обговорення і сконцентрував увагу присутніх на ключових проблемах, винесених на дискусію.

Владні органи Європейського союзу представляв Маттіо Пеллегріні, представник Європейської комісії по транспорту.

Виступ пана М.Пеллегріні торкнувся роботи Європейської комісії по транспорту в напрямку гармонізації прав пасажирів і відповідальності перевізників у всіх країнах ЄС та встановлення єдиного ліміту відповідальності, перевезення людей з обмеженими можливостями. Стосувався виступ також дій Єврокомісії по введенню в найближчі три роки 16 ключових дій по зменшенню викидів відпрацьованих газів транспортних засобів в країнах Євросоюзу. Великий наголос був зроблений на потребі розвитку міських перевезень, з’єднання їх з приміськими для полегшення доїзду пасажирів до місць праці, а також врахування потреб в перевезеннях пристарілих людей.

Слід відмітити, що виступ п.Пеллегріні носив в основному узагальнені концепції, також відповіді на запитання учасників були неконкретними і, як справедливо відмітив в репліці пан М.Мармі, більше нагадував виступ політика по телебаченню.

В рамках обговорення питань, винесених на Форум, виступило 10 представників різних країн, по п’ять на кожне питання. Виступаючі представляли як владні структури так і операторів туристичних і автобусного бізнесів.

Було констатовано, що зони малої емісії в Німеччині вводяться місцевими громадами і федеральний уряд не має впливу на цей процес.

Підкреслено. що в Німеччині тільки 16% автобусів відповідає нормам Євро – 4 і вище, а тому намічені плани по забороні з 2010 року в’їзду в міста автобусів Євро – 2 і Євро – 3 змусили б негайно змінити 76% автобусного парку, що є абсолютно нереальним, проте що буде відбуватися з 2010 року жоден з виступаючих не міг стверджувати. Згадувалися недружелюбні плати за в’їзд туристичних автобусів в міста Італії, наводилися приклади приязного відношення до туристичних автобусів в м. Честер (Англія) і Лейпціг (Німеччина).

Загальною лінією в питанні зон малої емісії звучала теза про необхідність припинення дискримінації автобусів, які платять за в’їзди і створення однакових умов для всіх видів транспорту, а також вимога про те, що правила, які розробляються Єврокомісією, повинні бути життєздатними.

Стосовно прав пасажирів та відповідальності перевізників всі погодилися на необхідності уніфікації правил у всіх країнах ЄС з обов’язковим введенням верхнього ліміту відповідальності (штрафних санкцій).

Учасники форуму відвідали виставку автобусів, що виготовляються в країнах Євросоюзу та інших країнах. Це висококомфортабельні автобуси з належними умовами для пасажирів. В Україні такі автобуси нашою промисловістю не випускаються. Проте, закупити автобуси закордонного виробництва для використання їх на маршрутах міжнародного сполучення, туристичних перевезеннях, на важливих маршрутах в межах України українські автоперевізники не взмозі з причин високих ставок їх розмитнення. Тому-то й заполонили ринок автобусних перевезень в Україні автобуси перевізників інших країн (Німеччини, Польщі, Чехії, Туреччини, тощо).

 

Департамент організації перевезень
та інформаційного забезпечення
Секретаріату АсМАП України
Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
https://lex-truck.com.ua
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis