Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
07.03.2023 Надання перевізникам – учасникам АсМАП України послуги з видачі гарантій Т1    30.11.2022 Шановні перевізники, з урахування можливих відключень електроенергії Заявки на отримання книжок МДП будуть прийматися до 14-00 години    07.04.2022 Наразі видача книжок МДП відбувається за попереднім телефонним запитом    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Неділя, 22 грудня 2024 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
20.12.2024 До уваги перевізників міжнародних автобусних перевезень!...    
20.12.2024 Щодо оприлюднення Протоколів засідання Конкурсної комісії з розподілу дозволів ЄКМТ!...    
20.12.2024 Щодо надання необхідних документів для порожніх транспортних засобів при здійсненні перевезе...    
19.12.2024 Щодо призупинення видачі книжок МДП представництвом відділу МДП в м. Львів з 25.12 по 03.01.2...    
16.12.2024 Щодо пріоритету МДП і Т1 в електронній черзі – постанова Кабінету Міністрів України...    
11.12.2024 Щодо затвердження Протоколу № 71 засідання Конкурсної комісії для проведення конкурсу з розп...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Представники АсМАП України взяли участь у засіданні українсько-угорської Змішаної Комісії з питань міжнародного автомобільного транспорту, яке відбулося 30-31 березня 2006 року у м.Будапешті.
 

Представники АсМАП України взяли участь у засіданні українсько-угорської Змішаної Комісії з питань міжнародного автомобільного транспорту, яке відбулося 30-31 березня 2006 року у м.Будапешті.

Основним питанням було погодження контингенту та квоти дозволів на 2006 рік. Позицією угорської Стороні було зменшення квоти дозволів на 2006 рік.як мінімум на 1000 одиниць. Українська Сторона з урахуванням збільшення квоти італійських дозволів внесла пропозицію щодо збільшення квоти транзитних угорських дозволів. Угорською Стороною було запропоновано 4 варіанти збільшення кількості транзитних дозволів за рахунок інших категорій дозволів. При цьому загальна квота зменшувалася на різну кількість дозволів, яка коливалася від 500 до 1000.

Після тривалих і напружених переговорів вдалося відстояти квоту дозволів минулого року. Угорська Сторона взяла на себе зобов`язання протягом року розглянути можливість збільшення квоти дозволів та передачі 2 000 штук транзитних дозволів. Крім цього, не пізніше одного місяця, угорська сторона розгляне можливість обміну 1800 штук прикордонних дозволів на 800 транзитних дозволів Євро-2 та 1000 транзитних дозволів Євро-3.

Під час засідання українська делегація висловила свої претензії, щодо введених Угорщиною обмежень  використання дозволів ЄКМТ, які впливають на діяльність українських перевізників. Угорська Сторона у відповідь заявила, що наприкінці року буде проведена оцінка досвіду, на підставі якої буде прийнято рішення про збереження чи анулювання вказаного обмеження.

На сьогодні угорська Сторона передала нам близько половини дозволів від річної квоти. З урахуванням аргументів української Сторони досягнуто домовленості стосовно прискорення передачі нам решти дозволів.

При розгляді питання про пасажирські перевезення представником АсМАП було порушено питання щодо ситуації, яка склалася після введення в Угорщині Закону “Про в`їзд і перебування іноземців на території Угорщини”. Відповідно до нього водій автобусу зобов’язаний перевіряти паспорти у пасажирів на предмет наявності необхідних умов для в`їзду в Угорщину. У разі встановлення, що умови дотримання візового режиму виконані не повністю, пасажир відправляється в країну початку поїздки за рахунок перевізника, крім цього перевізник повинен сплатити штраф за кожного пасажира 5 тис Євро.

Українська Сторона звернула увагу, що водій не має кваліфікації ні прикордонника, ні митника і не може точно встановити правильність оформлення візи. Такої практики немає в жодній країні . Закон діє на території Угорщини, але фактично його примушують дотримуватися при посадці пасажира в інших країнах. Угорська Сторона, поділяючи стурбованість українських перевізників, зазначила, що при підготовці зазначений закон не узгоджувався з Міністерством економіки і транспорту і дізналися про нього лише 2 місяці тому. Угорська Сторона запевнила, що буде клопотати перед компетентними органами про його скасування і зняття штрафів з українських перевізників.



Департамент координації перевезень
Секретаріат АсМАП України
Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
https://lex-truck.com.ua
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis